سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

بیمارستان به سرعت پر شد و ارتش نیروهای بیشتری را به پردوبیس فرستاد

[ad_1]

تعداد کوید همچنان رو به رشد است. فقط در روز دوشنبه ، 867 مورد مثبت دیگر در منطقه ما مشاهده شد. این رقم صد کمتر از اوایل ماه نوامبر است ، اما پس از آن یک سوم بیشتر آزمایش شد. بنابراین ، وضعیت بدتر است.

بیمارستانهای منطقه به سرعت در حال تکمیل هستند ، 320 بیمار مبتلا به ویروس کرونا را که نزدیک به بالاترین میزان فعلی است ، در بیمارستان بستری می کنند و دیگران به سرعت در حال رشد هستند. در بخش مراقبت های ویژه 38 نفر وجود دارد. بیماری ها و قرنطینه ها نیز در بین پیراپزشکان در حال شیوع هستند و در Chrudim ارتش در مرکز نمونه گیری کمک می کند. 20 درصد پرستاران در حال حاضر گم شده اند.

“به 12 سرباز دیگر قول داده شده است که به بیمارستان پردوبیس ، جایی که آنها به عنوان کارگر کار خواهند کرد ، کمک کنند. ما از کمک افراد دارای صلاحیت پزشکی ، پرستار یا پرستار عملی استقبال می کنیم “. کارولینا فریدووا ، سخنگوی بیمارستان های منطقه ای.

اما این فقط خبر بد نیست. اول ، واکسیناسیون در حال انجام است ، البته تاکنون بسیار آهسته. دوم ، داده های روزهای اخیر افزایش متوسط ​​در همه گیری را نشان می دهد. روز دوشنبه ، آزمایشگاه سومین آزمایش مثبت را نسبت به دوشنبه قبلی داشت ، اما به همان اندازه آزمایش شد. علاقه مستمر به آزمایش آنتی ژن در این امر نقش دارد. این برنامه رایگان است و بیمارستان ها با توجه به تجربه دنیک آن را به خوبی سازماندهی می کنند ، انتظار نمی رود در هیچ کجا باشد. ظرفیت موجود در سیستم رزرواسیون بیمارستان است که می توانید روز بعد سفارش دهید.

در هفته گذشته 3415 آزمایش آنتی ژن در منطقه انجام شد که 772 مورد آزمایش مثبت بود. ضمناً ، یک چهارم مبتلایان بدون علامت هستند.

فریدووا گفت: “در روزهای اخیر نیز متوجه شده ایم كه افراد در صورت تماس با فرد آلوده منتظر تماس با بهداشت یا پزشك نیستند ، اما از آزمایش های آنتی ژن استفاده می كنند.” به دلیل توجه عمومی ، بیمارستان Litomischel در 11 ژانویه یک مرکز جمع آوری جدید افتتاح می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *