سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

بیمارستانها وضعیت ناتوانی جمعی را از بین برده اند

[ad_1]

تا 16 مارس ، تعداد بیماران بستری در منطقه پردوبیس بیش از 500 نفر بود. با این حال ، از نیمه دوم مارس ، تعداد بیماران بستری در بخشهای استاندارد به تدریج کاهش می یابد. “تا به امروز ، 428 بیمار ویروسی کرونا در اینجا بستری شده اند که 65 نفر از آنها به درمان فشرده نیاز دارند. اکنون وضعیت به تدریج در حال تثبیت است. این به دلیل این است که تعداد موارد فعال کووید -19 در سطح منطقه کاهش می یابد.” مارتین نتولیکی در مورد وضعیت فعلی اظهار نظر کرد ، اما با وجود روند و پیش بینی های نسبتاً مطلوب ، نمی توان گفت که وضعیت پایدار است.

در مراقبت های ویژه ، بخش ها هنوز به شدت شلوغ هستند و وضعیت ممکن است به صورت محلی بدتر شود. “ما بخاطر ملاحظات ظرفیت مدتهاست که مجبور به استفاده از کمکهای بین منطقه ای نشده ایم. در حال حاضر انتقال به دلایل پزشکی انجام می شود ، زیرا بیمارستان های ما از امکانات ECMO برخوردار نیستند. در ده روز گذشته ، بیمارستان های ما توانستند به یکدیگر کمک کنند و انتقال مراقبت های ویژه فقط در سطح منطقه انجام می شود “. توماس گوتوالد ، مدیر کل بیمارستان در منطقه پردوبیس گفت. به گفته وی ، تنها بازگشت تدریجی به عملکرد طبیعی بیمارستان قابل انتظار است که برای مدت طولانی و به معنای “پیش بینی اولیه” هرگز “طبیعی” نخواهد بود.

بیمارستان های منطقه پردوبیس هنوز آماده کمک به امکانات پس از درمان هستند. “ما ظرفیت مراقبت های ویژه بیماران بستری را در منطقه رصد می کنیم تا میزان بار در امکانات فردی را ارزیابی کنیم. امکان درمان بیماران در مراکز پس از درمان و در نتیجه تسهیل بخشهای مجاری حفره وجود دارد. ما با حمل و نقل به مراكزي سروكار داريم كه براي بيماران مثبتي كه نياز به مراقبت هاي ويژه ندارند از فرصت هاي ويژه اي برخوردار است. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *