سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

بیشتر عابران پیاده حداقل در منطقه سوویتوی در منطقه پردوبیس ناکام ماندند

[ad_1]

در مجموع 95 عابر پیاده در این تصادف زخمی شدند و دو نفر کشته شدند.

زنی که می خواست از جاده پر رفت و آمد به Chrudim در نزدیکی پیست پردوبیس عبور کند کشته شد ، اما مستقیماً زیر یک کامیون در حال عبور بود. او در همان جا تسلیم جراحات شد.

زن دیگری در نیمه دوم سپتامبر در اوستی ناد اورلیکی زیر چرخ های اتوبوس جان باخت. هنگام چرخش ، راننده اتوبوس او را در محل عبور پایین انداخت. پلیس در حال بررسی علت حادثه و بررسی چراغ های راهنمایی است. طبق آمار پلیس اما این حادثه توسط یک عابر پیاده رخ داده است.

مانند سال های گذشته ، امسال نیز پلیس در فعالیت های پیشگیرانه بر روی عابران پیاده و دوچرخه سواران تمرکز خواهد کرد. جیری تسار سخنگوی پلیس با یادآوری شعار “دیدن و دیده شدن” که قانون اساسی برای ترافیک است ، گفت: “در ترافیک اتومبیل ، آنها در زمره ضعیف ترین بازیکنان هستند و در نتیجه آسیب پذیرترین افراد می شوند ، همانطور که آمار سال گذشته نشان داده شده است.” ایمنی و که دو برابر بیشتر می پردازد. کاهش دید ، مانند طلوع آفتاب ، غروب ، مه یا باران. کارپنتر گفت: “همه آنچه شما باید انجام دهید انتخاب رنگ مناسب لباس مانند سفید ، زرد روشن ، نارنجی ، سبز و پوشیدن عنصری از مواد فلورسنت و ترجیحاً بازتابنده است که نور را تا فاصله 200 متر منعکس می کند.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *