سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

بستری اجتماعی؟ بود. حالا بیمارستان ها می گویند ما برای هر تختی می جنگیم

[ad_1]

اکنون واقعیت کاملاً متفاوت است. “ما در بیمارستان های خود عملا هیچ بیماری به عنوان بستری در بیمارستان نداریم. اینها واحدهایی از افراد هستند و همیشه فقط برای زمان لازم هنگام پردازش خود به مراکز درمانی ، “. كاترزینا سمرادووا ، سخنگوی بیمارستانهای منطقه پردوبیس (NPK) گفت.

بعضي از بيماران مدت زمان زيادي در بيمارستان ها ماندند ، به عنوان مثال در قرنطينه بودند و به علت آن جايي براي جابجايي ندارند. با این حال ، منطقه چندین مرکز برای موارد جزئی یا پیگیری بیماران اختصاص داده است ، مانند موسسه توانبخشی Brandis بالاتر از Orlice یا بیمارستان Hamz.

توماس گوتوالد ، مدیر NPK ، گفت: “ما در حال انتقال حداكثر بیمارانی هستیم كه دیگر نیازی به مراقبت در بیمارستان ندارند و هنوز به كمك از جمله پشتیبانی اکسیژن نیاز دارند.”

سمرادووا گفت: “ما همه این بیماران را به مراقبت های بعدی منتقل می کنیم.”

هفته گذشته بیمارستانهای منطقه در محدودیت ظرفیت خود قرار گرفتند و در بعضی از روزها فقط چهار تخت آخر را در بخشها باقی گذاشتند و بیماران را به مناطق دیگر منتقل کردند. بنابراین ، روز دوشنبه ، بیمارستان پردوبیس بخش دیگری را به بخش اقامتی تبدیل کرد و در حال حاضر 26 بیمارستان در این منطقه وجود دارد.

تقریباً هر ساعت وضعیت تغییر می کند. روز یکشنبه ، 60 واحد مراقبت های ویژه در پنج بیمارستان منطقه ای و 340 بیمار در بخشهای استاندارد بستری شدند. هفته گذشته حدود 50 مورد دیگر اضافه شد و در این هفته تعداد همچنان در حال رشد است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *