Add your content here
Add your content here

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

بستری اجتماعی؟ بود. حالا بیمارستان ها می گویند ما برای هر تختی می جنگیم

[ad_1]

اکنون واقعیت کاملاً متفاوت است. “ما در بیمارستان های خود عملا هیچ بیماری به عنوان بستری در بیمارستان نداریم. اینها واحدهایی از افراد هستند و همیشه فقط برای زمان لازم هنگام پردازش خود به مراکز درمانی ، “. كاترزینا سمرادووا ، سخنگوی بیمارستانهای منطقه پردوبیس (NPK) گفت.

بعضي از بيماران مدت زمان زيادي در بيمارستان ها ماندند ، به عنوان مثال در قرنطينه بودند و به علت آن جايي براي جابجايي ندارند. با این حال ، منطقه چندین مرکز برای موارد جزئی یا پیگیری بیماران اختصاص داده است ، مانند موسسه توانبخشی Brandis بالاتر از Orlice یا بیمارستان Hamz.

توماس گوتوالد ، مدیر NPK ، گفت: “ما در حال انتقال حداكثر بیمارانی هستیم كه دیگر نیازی به مراقبت در بیمارستان ندارند و هنوز به كمك از جمله پشتیبانی اکسیژن نیاز دارند.”

سمرادووا گفت: “ما همه این بیماران را به مراقبت های بعدی منتقل می کنیم.”

هفته گذشته بیمارستانهای منطقه در محدودیت ظرفیت خود قرار گرفتند و در بعضی از روزها فقط چهار تخت آخر را در بخشها باقی گذاشتند و بیماران را به مناطق دیگر منتقل کردند. بنابراین ، روز دوشنبه ، بیمارستان پردوبیس بخش دیگری را به بخش اقامتی تبدیل کرد و در حال حاضر 26 بیمارستان در این منطقه وجود دارد.

تقریباً هر ساعت وضعیت تغییر می کند. روز یکشنبه ، 60 واحد مراقبت های ویژه در پنج بیمارستان منطقه ای و 340 بیمار در بخشهای استاندارد بستری شدند. هفته گذشته حدود 50 مورد دیگر اضافه شد و در این هفته تعداد همچنان در حال رشد است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *