سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

بزرگترین سرمایه گذاری های این شهر در سال 2021 کدام است؟

[ad_1]

به دلیل بحران تاجگذاری ، باید به سال 2021 موکول می شد و امسال باید این پروژه برای 27 میلیون تاج به اتمام برسد ، که برای این شهر 20 میلیون یارانه از صندوق محیط زیست دولت دریافت کرد. به لطف بازسازی ، ظرفیت کافی موجود حیاط مجموعه گسترش یافته و تجهیزات مدرن می شوند. برای شهروندان ، این به معنای راهی آسان تر و راحت تر برای خلاص شدن از شر چیزهای غیر ضروری به روشی سازگار با محیط زیست است.
ساخت و ساز مسکن اجتماعی در خیابان Zahájská نیز باید در سال جاری به پایان برسد. این امر به این دلیل است که طبق قانون این شهر موظف است به شهروندان بی بضاعت ، مانند مادران تنها و یا افرادی که به دلیل فاجعه مالی خانه های خود را از دست داده اند ، سرپناه دهد. دولت یارانه ها را برای این منظور اعلام کرده است و Litomyšl نیز از این حمایت مالی برای ساخت و ساز استفاده می کند ، این شهر ده میلیون یارانه از برنامه عملیاتی منطقه ای یكپارچه دریافت كرده است و هزینه ساخت کل آن 15 میلیون تاج است.

در سال 2021 ، بازسازی چراغ راهنمایی نیز برنامه ریزی شده است. این هدف نیز با بحران کرونر به تاخیر افتاد ، اما در اوایل ژانویه سال جاری کمیته ارزیابی باید برنده پیشنهاد را از پیشنهادات دریافت شده انتخاب کند. این پروژه برای تقریباً سه میلیون تاج برای تسهیل عبور از شهر است ، به لطف سیستم کنترل پویا ، تقاطع به وضعیت فعلی ترافیک پاسخ می دهد و طول چراغ های راهنمایی را تخمین می زند. این شهر کمک مالی 2.3 میلیون کرونی از صندوق زیرساخت حمل و نقل دولتی برای این پروژه دریافت خواهد کرد.

طبق گفته های مدیریت شهری ، ادامه کارهای آماده شده حتی در هنگام تعدیل نیرو نیز ضروری است. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. اگرچه بدون بحران به اندازه سرمایه گذاری وجود ندارد ، اما ما هنوز پروژه های مهمی را پیش رو داریم که نمی توان انتظار داشت زیرا آنها به یارانه مرتبط هستند. قطعاً اکنون ساخت حیاط مجموعه با پشتیبانی گسترده یارانه ای بهتر از به تعویق انداختن پروژه و پرداخت مبلغ بسیار بالاتری در چند سال است ، زیرا به طور خلاصه ظرفیت کافی نیست. در مورد سایر پروژه ها نیز چنین است که ما سعی کردیم یارانه ها و تعمیرات املاک شهرداری را در اولویت قرار دهیم. آنها کاملاً برای ما کلیدی هستند. بنابراین ، علی رغم کاهش هزینه های لازم ، به ویژه در کار دفتر و سازمان های شهرداری ، ما سرمایه گذاری خواهیم کرد. نه تنها به دلیل یارانه ها ، بلکه به دلیل حمایت از اقتصاد محلی نیز خواهد بود. بیشتر شرکت های تأمین کننده از منطقه ما می آیند. “معاون شهردار رادومیل کشپار در مورد برنامه های این شهر گفت.

علاوه بر این آثار ، با همکاری یک سرمایه گذار خصوصی کار در تعمیرات لازم کمپ اتومبیلرانی Primátor را که متعلق به شهر است آغاز کرد. بازسازی فاضلاب ، آبرسانی ، توزیع برق ، روشنایی عمومی و محوطه سازی توسط بودجه عمومی 4.4 میلیون کرون پرداخت می شود. مستاجر باقیمانده مبلغ را پرداخت می کند و هزینه تعمیر پذیرایی ، ویلا و سایر تجهیزات را برای حدود 10 میلیون تاج تأمین می کند.

در همان زمان ، بازسازی های کوچک مدارس ، خانه Smetana و سایر املاک شهر باید ادامه داشته باشد ، برای این منظور پنج میلیون تاج در بودجه شهر اختصاص داده شده است. مراحل بعدی روسازی و ترمیم جاده ها برای بیش از چهار میلیون نفر نیز برنامه ریزی شده است.

میشل وویاچک[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *