سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

با وجود آب و هوای مطلوب ، استخرهای نیمه خالی. مردم از اقدامات کووید دلسرد می شوند

[ad_1]

استخرها از 31 مه سبز شده اند. با این حال ، برخی مناطق نگران کمبود بازدیدکنندگان هستند. آنها تحت قوانین سختگیرانه ضد اپیدمی قرار می گیرند که باید بدون استثنا از آنها پیروی کنند.

برخی افراد امسال به دلیل قوانین سختگیرانه کرونا ، بازدید از استخر را محدود کرده اند. توماس پلواک از هالیس با عصبانیت گفت: “من قصد آزمایش ندارم فقط برای اینکه بتوانم حمام کنم.” اپراتورها اغلب شکایاتی در مورد اقدامات انجام شده می شنوند و با وجود دمای بالا ، استخر به آرامی در حال پر شدن است. مردم اغلب شنای طبیعی را ترجیح می دهند. ورونیکا وزیررووا ، اپراتور استخر در Cihelna Pardubice می گوید: “مردم از آمدن نمی ترسند ، به احتمال زیاد شکایت می کنند و قوانین تعیین شده آنها را آزار می دهد.”

در عین حال ، اپراتورها باید بر کامل بودن منطقه نظارت کنند که نباید از 75 درصد کل ظرفیت تجاوز کند. با این حال ، این در بیشتر استخرها تهدیدی نیست ، مردم فقط راه نمی روند. “ظرفیت کل ما پنج هزار نفر است. با این حال ، حتی 75 درصد بسیار کمتر از امسال است. “وزیر آه کشید. همین مشکل توسط استخر شنا شهرداری Choceň حل شده است.

“اشتغال با سالهای گذشته تفاوت قابل توجهی دارد. تا اینجا ، من بازدیدهای امسال را فقط 20 درصد و شاید حتی کمتر می دانم »، رئیس استخر Choceň شکایت کرد.

همچنین خروجی بازدیدکنندگان توسط رئیس استخر شنا در ویسوکه میتو ، ییری کووارزیک ، تأیید شد که به گفته وی ، شروع فصل ضعیف ترین در ده سال گذشته است.

همان قوانینی که در رستوران ها یا اردوگاه ها وجود دارد

“در ورودی ، تأییدیه ها یا سایر گواهی ها بررسی می شود ، که افراد از طریق آنها سرایت خود را ثابت می کنند. اگر چنین واقعیتی را به ما ثابت نکنید ، ما بلافاصله او را به خانه می فرستیم. “صندوقدار استخر شنا شهرداری Choceň گفت.

قوانین سختگیرانه برای بازدیدکنندگان و اپراتورها اعمال می شود. قبل از ورود به محل ، ویزیتور باید یک گواهی معتبر از یک پزشک ، گواهی ابتلا به کووید -19 در 180 روز گذشته یا گواهی واکسیناسیون کامل ، که حداقل 14 روز از آن سپری شده است ، اثبات کند. راه دیگر برای اثبات نتیجه منفی ، آزمایش PCR یا آنتی ژن معتبر از محل جمع آوری است. هنگام ورود به محل ، اپراتور باید بررسی کند که بازدیدکنندگان این شرایط را دارند.

با این حال ، برخی از اپراتورها تأیید کرده اند که با بازدیدکنندگانی مواجه شده اند که سعی کرده اند تقلب کنند ، به عنوان مثال ، گواهینامه های آزمایشی را به طرق مختلف ارسال کرده و ارسال کرده اند. با این حال ، چنین واحدهایی فقط “افراد نسبتاً از قوانین سفارش شده پیروی می کنند. اگر کسی چیزی را مشاهده نکند ، نجات دهندگانی که در آن روز شیفت دارند آن را حل می کنند. “

با این حال ، بسیاری از بازدیدکنندگان از شرایطی که دولت وضع کرده دلسرد نمی شوند و به استخر می روند. پیتر کلوساک از پردوبیسه می گوید: “تابستان مربوط به شنا است ، بنابراین من در همه شرایط با تمام خانواده از استخر دیدن خواهم کرد.”

برعکس ، استخر شنا در Polička رکوردها را می شکند

اما همه استخرها به یک اندازه ناراضی نیستند. به عنوان مثال ، استخر شنا در Polička امسال با وجود رکوردهای Covid خراب می شود.

در ماه های ژوئن و جولای ، استخر شنا در Polička بیشتر روزها باز بود. علیرغم اقدامات دولت علیه شیوع ویروس کرونا ، این ویروس همچنان بسیار محبوب است. بزرگترین بازدید روزانه در روز سه شنبه 6 ژوئیه با 635 نفر بود.

“در کل 2255 نفر از استخر از 18 تا 30 ژوئن استفاده کردند. در مقایسه ، تنها 688 نفر از 12 تا 30 ژوئن سال گذشته از آن بازدید کردند. نادژدا شاوئرووا ، سخنگوی پولیکا گفت: “حضور کم سال گذشته به دلیل بدی هوا بود.” در ژوئیه امسال ، از 1 تا 14 ژوئیه ، در مجموع 2232 نفر آمدند. این استخر همه روزه از ساعت 10 صبح تا 8 شب باز است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *