سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

بانک غذا: سهام در حال نازک شدن است ، هزاران پرده توزیع می شود

[ad_1]

حجاب ، حجاب … چند روز پیش ، بانک مواد غذایی منطقه 600000 حجاب از وزارت کار و امور اجتماعی دریافت کرد. آتش نشانان آنها را به انبار در Czotovice بردند. روز چهارشنبه ، بانک غذا بسته های پرده های جراحی را صادر کرد. نمایندگان چندین سازمان و همچنین شهرداریها از سراسر منطقه به آنها مراجعه كردند.

“ما برای Cerekvica nad Loučná ، Čistá ، Třebařov ، Vysoké Mýto یا Holice حجاب صادر کردیم. ما خانه خانوادگی را از Moravská Třebová ، Bonanza از Vendolí و خیریه های منطقه تحویل دادیم. سپس سازمان ها پرده ها را به مشتریان خود یا شهروندان شهرها و شهرداری ها. “گفت لنکا بوسکیکووا از موسسه خیریه منطقه ای Nové Hrady ، که در Czotovice مستقر است. در آینده نزدیک ، این بانک انتظار تأمین دستگاه تنفس را دارد.

در طی شیوع بیماری کوید ، بانک غذا در منطقه پردوبیس نیز شاهد تقاضای بیشتر برای مواد غذایی با دوام و کاهش ذخایر موجود در انبار بود. “علاقه هنوز در حال رشد است ، اکنون حدود پانزده درصد است. ما هنوز سازمانهای جدیدی اضافه می کنیم. بیشترین علاقه به غذاهای کنسرو شده و مواد فاسدشدنی است که هنوز هم کمبود دارند. اکنون میوه ها و سبزیجات را نیز از زنجیره های خرده فروشی دریافت می کنیم.” وی افزود.

در حال حاضر ، علاقه مندان می توانند به بانک غذا برای نیازمندان کمک کنند. فقط با هماهنگی قبلی افراد می توانند مستقیماً غذا را به Chotovice بیاورند. ذینفعان همچنین می توانند به حساب 3948097349/0800 کمک مالی کنند ، رمز ورود DAR باید در یادداشت وارد شود.

تماس با: Lenka Boštíková ، ایمیل: [email protected] یا تلفن 603 393 321.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *