سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

این منطقه متخصصان سرپایی را برای کمک به بیمارستانهای متراکم فراخوانی خواهد کرد

[ad_1]

“ما در حال تماس با بیماران سرپایی هستیم زیرا می خواهیم مسیر رضایت متقابل را دنبال کنیم. اگر توافق کنیم ، سپس تعهدی را به آنها تحمیل خواهیم کرد تا آنها بتوانند برای یک آمبولانس بسته از بیمه درمانی غرامت دریافت کنند. “

انجمن متخصصان سرپایی ، که نمایندگان پزشکان است ، درمورد مشارکت اجباری اعضای خود شرط می بندد. او می ترسد که مراقبت های ویژه سرپایی به خطر نیفتد. بنابراین روز پنجشنبه او نامه ای سرگشاده به فرمانداران فرستاد.

“ما از جدی بودن وضعیت و کمبود بحرانی کادر پزشکی آگاه هستیم. ما علاقه مندیم اطمینان حاصل کنیم که مراقبت های ما در بیمارستان ها به بهترین شکل ممکن انجام می شود ، اما از طرف دیگر ، ما علاقمندیم که مراقبت های تخصصی سرپایی از بین نرود. “

بیمارستانی در منطقه پردوبیس ، که اوایل این هفته به دلیل کاهش ظرفیت ، وضعیت معلولیت جمعی را اعلام کرد ، حدود 10 درصد پزشکان و 15 درصد پرستاران را از دست می دهد. کمبود کادر پزشکی بزرگترین مشکل در بیمارستانهای منطقه است.

هنوز مشخص نیست که بیمارستان به طور خاص به چه تعداد بیمار سرپایی نیاز دارد. مارتین نتولیکی روز پنجشنبه گفت: “در حال حاضر ، بیمارستان های ما باید اعدادی را در مشاغل فردی گزارش دهند كه برای ارائه خدمات به معنای وسیع مورد نیاز است.”

به گفته کاترزینا سمرادووا ، سخنگوی بیمارستان در منطقه پردوبیس ، پزشکان و پرستاران خصوصی باید به شش مرکز واکسیناسیون در منطقه بپیوندند. این می تواند دست بیمارستان را برای مشارکت متخصصان بهداشت آزاد کند.

“اولین گروهی که مورد خطاب قرار می گیرند پزشکان با اصطلاحات تصادفی هستند. آنها کسانی هستند که در بیمارستان ها کار می کنند و همزمان به صورت سرپایی تمرین می کنند. استاندار افزود: اینها افرادی هستند که از بیمارستان تجربه دارند و به همین دلیل است که اکنون باید توجه خود را به آن معطوف کنند ، زیرا ما به آنها احتیاج داریم.

انجمن سرپایی نیز به همین منوال است. “ما توصیه می کنیم که تمام اقدامات سرپایی پزشکان هم زمان در اقدامات اضطراری ممنوع شود ، کار کلینیک های سرپایی به حداقل برسد و پزشکان از این محل های کار به تختخواب منتقل شوند. ما می توانیم از بیماران سرپایی آنها مراقبت کنیم “، می گوید زوریان یویکو.

دولت منطقه تصور نمی کند که متخصصان سرپایی خصوصی تمام وقت در بیمارستان ها کار کنند. فرماندار نتولیکی گفت: “من پیشنهاد می كنم كه بخش سرپایی در خدمات فردی مشاركت داشته باشد تا یك پزشك یا سایر ارائه دهنده خدمات بهداشتی بتوانند در توافق با ارائه دهنده خدمات بهداشتی ، ماهانه یك یا دو سرویس را ارائه دهند.”

در همین زمان ، منطقه پردوبیس در تلاش است تا ظرفیت مراکز واکسیناسیون را گسترش دهد. از ابتدای آوریل ، تعداد واکسیناسیون باید به 15000 در هفته افزایش یابد. “از هفته آینده ، ما شروع به گسترش ظرفیت سایت های فعلی واکسیناسیون و ارائه سایت های واکسیناسیون اضافی خواهیم کرد. بعد از یک فضای باز در Sech ، ما در حال آماده سازی Rybitví نیز هستیم که به مکان هفتم واکسیناسیون تبدیل خواهد شد و به طور قابل توجهی ظرفیت واکسیناسیون را در قسمت غربی منطقه تقویت می کند. “

هفته آینده انتظار می رود 9360 واکسن Pfizer به منطقه پردوبیس وارد شود که به شش مرکز واکسیناسیون و 1000 دوز دیگر Astra Zeneca تقسیم خواهد شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *