سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

این منطقه در حال مذاکره میلیاردی از اتحادیه بهداشت است

[ad_1]

دولت منطقه می خواهد تا نیمی از ثانیه یک میلیارد کرون از برنامه جدید سرمایه گذاری اروپایی React EU دریافت کند. منطقه پردوبیس مایل است در مراقبت های بهداشتی سرمایه گذاری کند.

“از همان ابتدا ، ما جمع آوری بودجه برای درآمد اضطراری مرکزی در پردوبیس و یوستی ناد اورلیکی را اولویت می دانیم. ما همچنین می خواهیم از ساخت یک بیمارستان در موراوسکا تربووا ، ساخت پایگاه های نجات پزشکی در Se medical و Visoko Mito و همچنین سرمایه گذاری در امکانات خدمات اجتماعی استفاده کنیم. “

تا سه میلیارد

در ابتدا ، استاندار در مورد امکان برداشت حداکثر سه میلیارد کرون از برنامه صحبت کرد. “در طول مذاکرات در تابستان و پاییز ، جمهوری چک محدودیت هایی را برای متقاضیان فردی برای پروژه های پشتیبانی شده تعیین کرد. ما انتظار شرایط بهتری را داشتیم ، اما در مقایسه با محاسبات اولیه ، وقتی مجبور شدیم این پروژه های بزرگ بهداشتی را فقط از بودجه منطقه ای تأمین كنیم ، این نتیجه نیز خبر خوبی است و در عین حال حداكثر ممكن است. “

به گفته وی ، هیچ بودجه بیشتری برای منطقه پردوبیس قابل مذاکره نیست. فرماندار افزود: “سایر مناطق یا بیمارستان های آموزشی نیز باید از این اعتبارات استفاده کنند.”

به گفته مشاور منطقه ای توسعه منطقه ای و بودجه های اروپا لادیسلاو والترا ، منطقه پردوبیس یکی از آماده ترین مناطق است. امکان برداشت یارانه ها در مورد پروژه هایی که از اوایل فوریه سال گذشته آغاز شده اند نیز صدق می کند.

“به همین دلیل است که ما می خواهیم از بخش بزرگی از مرحله دوم ساخت درآمد مرکزی در Usti nad Orliki استفاده کنیم ، جایی که می توانیم 150 میلیون برای بخش ساخت و ساز دریافت کنیم. در مورد Moravská Třebová ، که ما در ماه سپتامبر راه اندازی کردیم ، 250 میلیون کرون است. ” شرط این است که ساخت و سازها تا پایان سال 2023 به پایان برسد.

بیشترین تقاضای مالی که دولت منطقه در حال آماده سازی آن است ، پذیرش مرکزی در بیمارستان پردوبیس است. رومن لینک ، معاون استاندار در امور سرمایه گذاری گفت: “تاریخ اتمام یک چوبه دار است ، اما قطعاً غیر واقعی نیست.”

میزان بودجه پروژه React برای سال 2021 قبل از پایان ماه اکتبر سال گذشته توسط کمیسیون اروپا منتشر شد. “برای جمهوری چک ، این مبلغ 838 میلیون یورو است. در کل ، باید حدود یک میلیارد یورو برای دوره 2021 تا 2022 دریافت کند “. سخنگوی وزارت توسعه منطقه ای ویلم فرزک گفت.

در حال حاضر پیشنهاد تخصیص یارانه در حال بحث است. فرچک گفت: “مرجع برنامه برنامه عملیاتی منطقه ای یکپارچه در حال ارزیابی نظرات همه شرکا است و پیشنهادات نهایی را به شدت به کمیسیون اروپا اعلام می کند تا سپس برای تأیید رسمی به بروکسل ارسال شود.”

تصویب سریع

تأیید بعدی توسط سخنگوی وزارتخانه توسط کمیسیون اروپا می تواند بسیار سریع باشد. اما به شرطی که در نهایت مقررات مربوطه توسط یک کشور اروپایی تصویب شود. فرسک افزود: “ما فرض می کنیم که پیشنهاد نهایی اتحادیه اروپا را برای واکنش به این چرخ تصویب در ژانویه به بروکسل خواهیم فرستاد.”

امسال 15.1 میلیارد باید به بهداشت ، رویدادها و تجهیزات ساختمانی ، 2.7 به زیرساخت های ورزشکاران ، همین مقدار به زیرساخت های اجتماعی ، 5.2 میلیارد به سیستم نجات یکپارچه و 1.4 میلیارد کرون به حمل و نقل دوچرخه اختصاص یابد. در مجموع ، جمهوری می تواند بیش از 27 میلیارد دلار از بین ببرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *