سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

این مرد تهدید کرد که کودک را از پنجره به بیرون پرتاب می کند و نگهبانان را با ضربات چاقو در می آورد. حالا او منتظر مجازات است

[ad_1]

مردی که تهدید به قطع و پرتاب نوزاد چند هفته ای از پنجره در Sezemice می کند باید تا ماه مارس صبر کند. اگرچه دادگاه پردوبیس قرار بود روز پنجشنبه به این پرونده رسیدگی کند ، جلسه رسیدگی به تعویق افتاد. دلیل اصلی این است که کیفرخواست یک روز بعد به مرد 24 ساله تحویل داده شد ، بنابراین او فرصت کافی برای آماده شدن برای دادرسی را نداشت. وكيل متهم توضيح داد: “مذاكرات غيررسمي براي توافق نامه پذيرش در حال انجام است ، بنابراين ما از آن زمان براي آن استفاده خواهيم كرد.”

این واقعیت که جلسه دادرسی نباید برگزار شود نیز توسط وضعیت سلامتی متهم که تحت تأثیر مواد مخدر بود ، ثبت شد. یک مقام زندان در دادگاه گفت: “پزشک در زندان بازپرسی گفت متهم با مصاحبه مصاحبه کرده و از قطع داروها شکایت کرده و بدین ترتیب به ضعف سلامتی وی اشاره کرده است.”

متهم نشان داد كه در عنصر خود نبوده ، با قاضي ارتباط برقرار نكرده ، نشانه هايي از رفتار پرخاشگرانه را نشان داده و دائما نگران است. قاضی آنا سوبوتکووا پرسید: “آیا نام خود را به من نمی گویی؟” اما مرد به سادگی جلو رفت و سکوت کرد. محافظان او نیز یک نفر را بیش از حد معمول شمردند و نگهبانان دستبندهای او را خارج نکردند ، مانند معمول دیگر متهمان. قاضی افزود: “وی قبلا داروهای خود را دریافت کرده و مدتی طول خواهد کشید تا آنها سرمربی خود را کنترل کنند.” دادستان اذعان کرد که او همچنین آماده مذاکره در مورد توافق نامه استیضاح است ، بنابراین مذاکرات کامل بعید است طی دو ماه انجام شود.

این مردان تهدید شده بود که در ماه ژوئیه یک کودک هفت هفته را از پنجره طبقه دوم یک خانه در Sezemice به بیرون پرتاب می کند ، در پشت میله های زندان تا 12 سال تهدید می شود. این اتفاق بعد از ناراحتی او از شریک زندگی اش و مست شدن او افتاد. پلیس چندین ساعت درجا با او مذاکره کرد. “این مرد تمایلی به همکاری با پلیس نداشت ، پس از مذاکره کننده پلیس بشقاب ، چاقو یا شراب از پنجره ریخت. وی در آن زمان سخنگوی پلیس گفت:

“او لحظه ای با کودک در کنار پنجره ایستاد ، سپس دوباره با طناب بیرون روی طاقچه نشست. اما هر وقت کارهایی را به پایان می رساند که به طرف مذاکره کنندگان می انداخت ، برای نفر بعدی وارد می شد. “

این مرد علاوه بر جرایم گروگانگیری و خشونت علیه یک مقام ، به جرم زورگیری ، تهدید یا صدمه بدنی نیز متهم شد. وی همچنین باید به دادگاه توضیح دهد که چرا در سال 2019 به مردی در Hnátnice در منطقه Orlickoústecko حمله کرد یا چرا در مارس 2020 پلیس را در Svitavy تهدید کرد. “او پلیس را با چاقو با تیغه 19 سانتی متر تهدید کرد که به آنها حمله كرد و تهدید كرد كه در صورت نزدیك كردن آنها را به قتل می رساند ، خانواده های آنها و خودش را می كشد و با اظهارات بی ادبانه به آنها توهین می كند ، و سپس به همین ترتیب به پلیس اداره پلیس منطقه حمله می كند. برای جمهوری چک در سویتاوی ، “در کیفرخواست آمده است. او مردان را در Hnatnice با یک دسته چوبی تهدید کرد ، سپس از پشت به او حمله کرد و او را مشت کرد.

منبع: دنیک / لادا سووشکووا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *