سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

این دانشگاه روزهای آزاد را فقط بصورت مجازی برگزار می کند

[ad_1]

اگرچه بیماری همه گیر به دانشگاه اجازه نمی دهد متقاضیان یا والدین آنها را برای شروع روزهای تماس دعوت کند ، هر کسی هنوز هم می تواند به صورت زنده یا از یک ضبط از دانشگاه و دانشکده های جداگانه تماشا کند. دانشکده مرمت ، مستقر در لیتومیزل ، روز جمعه 22 ژانویه ، از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر ، از کسانی که مایل به تحصیل آنلاین هستند ، دعوت می کند. وی مشاوره هایی را در تیم های MS ارائه می دهد ، که علاقه مندان می توانند در استودیوهای صنعتی به صورت “یک بر یک” رزرو کنند. در وب سایت fr.upce.cz فیلم هایی از محیط آموزش مشاهده خواهید کرد.

سایر دانشکده ها:

دانشکده اقتصاد و اداره اطلاعات را در روز پنجشنبه 21 ژانویه از ساعت 14 تا 17 و در روز شنبه ، 6 فوریه ، از 9 تا 12 ساعت ارائه می دهد. نمایندگان برنامه های فردی ذینفعان را با مطالعه آشنا می کنند ، سخنرانی ها و فیلم ها وجود دارد.

دانشکده مرمت ، مستقر در Litomysl ، شما را در 22 ژانویه از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر به صورت آنلاین در محل خود دعوت می کند. وی مشاوره هایی را در تیم های MS ارائه می دهد ، که علاقه مندان می توانند در استودیوهای صنعتی به صورت “یک بر یک” رزرو کنند.

دانشکده هنر در حال حاضر ضبط زنده ای از اولین روز آزاد را ارائه می دهد که می تواند شنبه 23 ژانویه از ساعت 10 صبح تماشا کند. در طول پخش دو ساعته ، این مطالعه بین معلمان و دانش آموزان متناوب است ، که آنها تجربیات یادگیری خود را به اشتراک می گذارند و در مورد نحوه آماده سازی برای روش پذیرش مشاوره می دهند. ادارات و مutesسسات جداگانه طی فیلم های کوتاه ارائه می شوند.

Jan Perner دانشکده حمل و نقل در حال آماده سازی روز باز آنلاین در تاریخ 27 ژانویه در ساعت 16:00 است. علاوه بر ارائه برنامه های درسی و تخصص های جداگانه ، دانشجویان در فیلم نحوه زندگی در دانشگاه را ارائه می دهند و علاقه مندان می توانند از طریق فیلم به مرکز آموزش و آموزش برای حمل و نقل نیز مراجعه کنند.

دانشکده فناوری شیمی برای اولین بار در یک فضای مجازی روز چهارشنبه 27 ژانویه از ساعت 10.30 صبح با شعار “با ما بپیوندید و بیاموزید” اطلاعات را ارائه می دهد. ذینفعان می توانند انتظار پخش جریانی مستقیم ، گپ آنلاین ، فیلم ، ارائه از ادارات و موسسات منفرد و طیف گسترده ای از برنامه های درسی شیمی را داشته باشند. دومین روز باز در 10 فوریه برگزار می شود.

دانشکده مهندسی برق و انفورماتیک در تاریخ 5 فوریه ساعت 10 صبح برای علاقه مندان آزاد خواهد بود. نمایندگان دانشکده برنامه های درسی جداگانه ارائه می دهند ، اطلاعاتی در مورد روش پذیرش ارائه می دهند ، کلاس های حرفه ای و آزمایشگاه های مدرن را برگزار می کنند. گفتگو با دانشگاهیان و دانشجویان امکان پذیر خواهد بود. او همچنین به فرم آنلاین رویداد اعتماد می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *