سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

او تنها کسی نیست که از اردوگاه لانکرون فرار کرده است. بعضی از کودکان به عنوان مجازات باقی می مانند

[ad_1]

پسر ده ساله هفته گذشته در هنگام استراحت ناهار گم شد. به محض اطلاع رهبران ، بلافاصله به جستجوی وی در مجاورت فوری پرداختند و سپس با پلیس تماس گرفتند. وی گشت هایی را به کار گرفت ، از جمله نگهبانان سگ ، و شروع به یک عملیات جستجو کرد. خوشبختانه در نهایت نیازی به این اتفاق نبود. یکی از گشت های پلیس پسری تنها را در لاین دوچرخه مشاهده کرد. او در مسیر درست به خانه می رفت. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. او مطمئناً رفتار درستی نداشت. او نه تنها لحظات دشوار ، پر از نگرانی و ترس را برای رهبران اردوگاه خود ، بلکه همچنین برای والدین خود آماده کرد که به محض پی بردن به وضعیت جدی در حضور افسران پلیس متوجه شد “، سخنگوی پلیس گفت.

به گفته رئیس خدمات حرفه ای خط ایمنی Katerzhina Lishkova ، با این حال ، چنین مواردی استثنایی نیست. “ما تجربه این واقعیت را داریم که مشتریان در تعطیلات با ما سر و کار دارند ، زیرا آنها جایی را دوست ندارند. این معمولاً یک محیط کاملاً متفاوت است. آنها اردوگاه هستند ، اما پس از طلاق نیز نزد پدربزرگ و مادربزرگ یا پدر یا مادر دیگر می مانند. “

ما در اینجا درباره فرار پسر از اردوگاه نوشتیم:

به گفته وی ، با این وجود ، دلایل زیادی وجود دارد که در این موارد کودکان به خط ایمنی مراجعه می کنند. “کسی در آنجا آنها را آزار می دهد ، دلتنگ آنها می شوند ، ناامید می شوند زیرا مثلاً آنها ایده های دیگری داشتند. بعضی اوقات دلشان برای دوستان تنگ می شود ، دفعات دیگر آنها فقط آنجا را دوست ندارند ، “لیشکووا گفت.

در تاریخ لانکرون هیچ نشانه ای وجود ندارد که پسر از اقامت خود در اردوگاه ناراضی باشد. ماتورووا گفت: “رهبران اردوگاه هیچ تغییری در روحیه پسران مشاهده نکردند ، بنابراین آنها هیچ تصوری از او نداشتند که قصد فرار داشته باشد.” در همان زمان ، او از والدین خواست قبل از اینکه کودک به اردوگاه برود ، با صحبت کردن با کودک در مورد ماندن در یک محیط بی خانمان ، از چنین شرایطی جلوگیری کند.

Katerzhina Shmidova ، رئیس خانواده والدین ، ​​نیز همین را توصیه می کند. “انتخاب اردوگاه باید از نظر انگیزه و توانایی های کودک مورد توجه هر یک از والدین قرار گیرد. همچنین والدین باید با توجه به سن کودک ، مدت اقامت در اردوگاه را انتخاب کنند. ” به گفته اشمید ، تجربه قبلی کودک نیز مناسب است ، یعنی لحظه ای که او در گذشته فقط بدون پدر و مادرش بوده است. وی همچنین خاطرنشان کرد که کودک تحت هیچ شرایطی مجبور به ماندن در اردوگاه نمی شود. در چنین شرایطی ، اردوگران جوان ناراضی هستند و در یک سناریوی بهتر ، جابجایی به سادگی متضرر می شود. “ما همچنین مواردی از کودکانی را می شناسیم که با این احساس که این مجازات است به کمپ می روند. که والدین آنها فقط می خواستند برای چند روز از شر آنها خلاص شوند. و این گزینه صحیحی نیست “، ماتورووا گفت.

انگیزه مثبت

والدین ترجیح می دهند فرزندان خود را انگیزه دهند ، به عنوان مثال با بازدید از چنین اردوگاهی یا گفتن از تجربیات خود. “مناسب است كه كودك اشتیاق خود را نسبت به والدین عادی كند و قبل از اردوگاه راهكارهایی برای او ایجاد كند ، كه چگونه كودك می تواند به تنهایی از پس آن برآید ، مثلاً با والدین خود تماس بگیرد ، نامه بنویسد یا به سرش برود.” اشمیدووا افزود.

رهبران کسانی هستند که باید در برابر اشتیاق و ابرهای دیگر عمل کنند و همدلانه به چنین احساساتی پاسخ دهند. به گفته Anezhka Nakhlikova ، رهبر پیشاهنگی ، جو مثبت و ارتباطات اصلی ترین عناصر سازنده هستند. وی توضیح داد: “ما همیشه سعی می کنیم شرایطی را برای همه فراهم کنیم که بتوانند آنچه را که فکر می کنند یا آنها را نگران می کنند بگویند.” “ما همیشه در ابتدای اردو می نشینیم و تمام قوانین ایمنی را تکرار می کنیم. ما همچنین یک منطقه جداگانه از اردوگاه و اطراف آن داریم که بدون اطلاع رانندگان هیچ کسی مجاز نیست. “نالیکووا یکی از قوانین اساسی ایمنی را توصیف کرد. در عین حال ، روشن است که حتی برخی از محتاط ترین رهبران نیز نمی توانند از برخی شرایط جلوگیری کنند.

متخصصان خط ایمنی نیز به صورت جداگانه به چنین شرایطی نزدیک می شوند. “گاهی اوقات ما تصمیم می گیریم که آیا و تحت چه شرایطی می توان آن را مدیریت کرد ، بار دیگر ما به دنبال راه هایی برای پایان دادن به چنین وضعیتی هستیم ، گاهی اوقات مشتریان فقط باید شکایت کنند ، راحت شوند ، اما آنها راه حل دیگری نمی خواهند ،” لیشکووا گفت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *