سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

اولین فرزندانی که در سال 2021 در منطقه متولد شدند والری و تادئوس هستند

[ad_1]

والری اولین دختری است که در زایشگاه های یک بیمارستان در منطقه پردوبیس متولد شده است. او ده دقیقه قبل از ساعت دو شب در بیمارستان چرودیم به دنیا آمد.

کاترزینا سمرادووا ، سخنگوی بیمارستان های منطقه پردوبیس گفت: “در حال حاضر در صبح ، آنها اولین جذب کنندگان خود را در بیمارستان Pardubice و Orlikousteka دیدند.”

بیمارستان زایمان در Chrudim بعد از نیمه شب شلوغ بود. والری کوچولو به عنوان اولین دختر منطقه ، ده دقیقه قبل از ساعت دو بامداد توسط مادرش ، جیتکا از چرودیم ، در اینجا به دنیا آمد. در ساعت 2:26 یک کودک دیگر در بیمارستان زایشگاه چرودیم به دنیا آمد ، این بار پسر آنتونین بود.

ساعت 8:43 دقیقه در بیمارستان پردوبیس ، دختری که جوفیا از مادرش لوسی از هرادک کرالوو متولد شد. وزن کودک پس از تولد 3660 گرم و اندازه آن 51 سانتی متر است. در خانه ، دو برادر منتظر خواهر کوچک خواهند بود. کمتر از یک ساعت بعد ، اولین نوزاد در بیمارستان زایمان Orlickoústecká متولد شد. پسر لوكاش در ساعت 9:27 به دنیا آمد و 3220 وزن داشت. برای مادرش كریستینا از سسكا تربووا این دومین عضو خانواده است ، میكال كوچك در خانه منتظر برادران كوچك خود است.

تعداد زایمان در بیمارستان های بارداری در منطقه پردوبیس در سال 2020:

• بیمارستان پردوبیس – 1360 تولد
• بیمارستان Chrudim – 1126 تولد
• بیمارستان Orlickoústecká – 1108 تولد
• بیمارستان Svitavi – 742 تولد[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *