سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

افتادن در پیاده رو معمولاً درآمد ندارد

[ad_1]

شهرها و شهرداری ها واسطه ای بین نامزدهای “دردناک” و شرکت بیمه ای هستند که با آنها قرارداد دارند. تالار شهر Chrudim حتی به قربانیان توصیه می کند هنگام نوشتن ادعای جبران خسارت چه بگویند. حتی اگر داوطلب همه چیز ، از جمله عکس یا نقشه از محل سقوط ، گزارشات پزشکی یا شهادت شخص دیگری را تکمیل کند ، هنوز برنده نشده است.

“این شهر یک طرح نگهداری زمستانی تدوین کرده است که به تدریج نقایص را برطرف می کند. به عبارت دیگر ، پیاده روها یک باره قابل درمان نیستند ، اما به تدریج ، ”توضیح داد میلان هاولکا ، رئیس بخش مدیریت املاک شهر. وی افزود: قانون جاده ها در پیاده رو نیز اعمال می شود. بنابراین ، عابر پیاده مانند راننده باید با شرایط و ماهیت زمینی که در آن قدم می زند سازگار باشد.

وقتی متقاضی در پرونده نوشت که پیاده رو یک تکه صابون است ، تاجی دریافت نکرد – او در مورد آن اطلاع داشت و مجبور شد به جای دیگری برود. شرکت های بیمه س manyالات زیادی دارند – آنها همچنین علاقه مند هستند که عابر پیاده چه کفشی را روی پای خود داشته باشد. شاید به همین دلیل است که تعداد بسیار کمی از متقاضیان جبران خسارت وجود دارد. هاولکا تأیید کرد: “در حال حاضر ، بخش ما از ابتدای زمستان فقط یک برنامه ثبت کرده است.”

همانطور که مشاهده می شود ، افراد آسیب دیده ترجیح می دهند با شرکت بیمه شهر “درگیری” نکنند. در صورت تهیه بیمه حوادث ، احتمال آسیب رساندن به آنها بیشتر است.

برف روبی

این فناوری که متعلق به شهرها و روستاهای منطقه است ، دیروز برف روبی را آغاز کرد ، به خصوص در ساعات اولیه صبح. به زودی پیاده روهای Skutche از سنگفرش پاک شد. “ما تجهیزات جدیدی را خریداری کردیم که شامل گاوآهن ، برس و ماسه است. همه چیز روان و سریع پیش می رود “، معاون شهردار یاروسلاو هتفلیش را ستود.

مردم روز گذشته در پیاده روهای لغزنده افتادند و مجبور شدند به کمک پزشکی بروند. ولادیمیر نینگر ، رئیس بخش جراحی بیمارستان Chrudim گفت: “هجوم مجروحان امروز بیشتر است ، کلینیک سرپایی جراحی در بیمارستان هر کسی را که نیاز به بستری شدن در بیمارستان نداشته باشد درمان می کند.” به گفته وی ، روش های حاد ، که نیاز به بستری در یک بخش مراقبت های ویژه دارد یا فقط در معرض خطر ماندن پس از عمل در بخش مراقبت های ویژه هستند ، اکنون Pardubice است. در Chrudim ، ظرفیت تخت بخش مراقبت های ویژه کاملاً خسته شده و بخش جراحی دیگر تخت های مراقبت ویژه ندارد.

COVID UNIT

“دو بخش استاندارد در این عمل وجود دارد ، كه مراقبت از بیماران جراحی را كه تحت رژیم فعلی می توانند در Chrudim معالجه شوند یا بیماران پس از عمل از Pardubice به آنجا منتقل می شوند ، فراهم می كند. یک ایستگاه جراحی از ماه اکتبر یک واحد مخفی بوده است. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *