سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

استخر سرپوشیده Litomyšl از ابتدا با مشکل روبرو شده است

[ad_1]

مستقیماً به داخل استخر شنای داخلی سرازیر نمی شود ، اما تکنسین ها مشکلات تراکم آب داخل سقف را برطرف می کنند. شهردار دانیل بریدل گفت: “کارت ها در سقف ها و نورافکن ها ظاهر می شوند.”

تعمیرات آسان نخواهد بود. هنوز مشخص نیست که آیا این مشکل در هنگام طراحی استخر بوجود آمده است یا این نقص در طی ده سال استفاده رخ داده است. “چندین نسخه وجود دارد. مشخص نیست که کسی بگوید سوراخی در سقف وجود دارد و در اینجا وجود دارد. متاسفانه ، از نظر فنی پیچیده است و همکاران چندین ماه روی آن کار کرده اند. چندین متخصص استخر را بررسی کردند و نظرات مختلف ، “بریدل گفت.

با این حال ، در تابستان ، Litomyšl می خواهد بداند که چگونه نقص را برطرف کند تا تکنسین ها در فصل تابستان بتوانند سقف استخر را تعمیر کنند. این شهر در حال حاضر با چندین شرکت در حال مذاکره است ، اما هر یک روش بازسازی متفاوتی را ارائه می دهد. “این طور نیست که خطر تصادف در استخر وجود داشته باشد ، که مجبوریم ظرف چند ماه سقف را تعمیر کنیم. ما ترجیح می دهیم مشکل را حل کنیم تا دوباره تکرار نشود “، شهردار گفت. هزینه تعمیرات به راه حل فنی بستگی دارد.

Litomyšl مبتنی بر معماری مدرن است. در گذشته ، با این حال ، این شهر مشکلات مزارع موجود در سالن ورزشی را حل کرده و به خانه های جدید نزدیک بیمارستان یا سقف یک استادیوم ورزشی در مونته نگرو نشت کرده است. س isال این است که آیا مشکلات ساختمانهای غیر معمولی مالیات ظاهری غیر ضروری نیست؟ “من از این امر امتناع می ورزم زیرا اگر آنها هنگام ساختن قلعه ، دبیرستان یا معبد به این روش فکر می کردند ، ساختمانهای ساده ای وجود داشت. مطمئناً ، وقتی به یک چیز اصلی دست پیدا می کنید ، می تواند منجر به مشکل شود. با این حال ، پس از سال گذشته ، ما با نشت در ساختمان های بیشتری ، حتی ساختمانهای تاریخی روبرو هستیم. بنابراین این مالیات بر معماری مدرن نیست. “

در مورد پرونده فعلی استخر نظر دهید:

Litomyshel توسط معماران از دوران شهردار میروسلاو بریدل استفاده می شود و یکی از بهترین ها در کشور است. اما دفتر شهردار انتقادات مردم محلی را نیز بدست می آورد ، خصوصاً در صورت بروز مشکلات. در سالهای اخیر ، معماران مهمی مانند یوزف پلسکوت ، آلس بوریان و زددنک فرانک برای این شهر کار کرده اند.

“در هیچ کجا امکان انجام این همه معماری ، در این محدوده وسیع و در خانه های مختلف وجود ندارد. در شهرهای دیگر ، این ها همیشه یک نفره هستند. دیوید واورا ، معمار و بازیگر مدتی پیش به Litomysl گفت: “Litomysl همه چیز دارد ، بناهای ورزشی ، فرهنگی ، کلیسایی و انتقال بسیار خوبی به سازندگان منفرد که به نظر می رسد تحت تأثیر این جریان قوی قرار دارند.

با این وجود ، تحمیل معماری مدرن در شهر گاهی دشوار است. “وقتی می خواندم که چگونه در گذشته ساخته شده و همچنین گران شده است ، تکرار همان اشتباهات است که بارها و بارها تکرار می شود. اما در پایان ما ساختمانهای زیبایی داریم. “

در گذشته ما در مورد استخر در Litomyšl نوشتیم:[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *