سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

از امروز ، واکسیناسیون نیز در بیمارستان Litomysl بدون ثبت نام انجام می شود

[ad_1]

مراکز واکسیناسیون در Usti nad Orlitsi ، Litomishl و Chrudim همچنین افرادی که ثبت نام نکرده اند و علاقمند به واکسن هستند می توانند از آنها دیدن کنند.

آدرس مراکز واکسیناسیون

پردوبیسه: ساختمان دفتر منطقه ای Pardubice ، سالن Jan Kaspar ، Komenského nám. 120 ، پردوبیسه

بیمارستان Orlickoústecká: طبقه همکف ساختمان F

بیمارستان لیتومیل: طبقه همکف ساختمان N (تک بلوک ، کلینیک عصب شناسی)

بیمارستان کرودیم: ساختمان کم ارتفاع روبروی ورودی اصلی مجموعه

رئیس جمهور مارتین نتولیتسکی گفت: “ما می خواهیم با اولین دوز واکسن Pfizer افراد را واکسینه کنیم و بنابراین از ظرفیت رایگان در مناطق واکسیناسیون بیمارستان در منطقه پردوبیسه استفاده کنیم.”

وی افزود که ظرفیت رایگان در سالن جان کاسپار در پردوبیچه همیشه 20 صندلی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه و به ترتیب واحد در پایان هفته وجود دارد. فرماندار نتولیتسکی افزود: “در سه مرکز واکسیناسیون دیگر ، همیشه روزانه صد مورد خالی وجود دارد.”

به گفته میهائلا متوشکووا ، معاون وزیر بهداشت منطقه ، نزدیک شدن شروع سال تحصیلی یکی از دلایل معرفی واکسیناسیون بدون ثبت نام است.

“با توجه به هزینه اعلام شده برای آزمایش های پیشگیرانه ، چهارشنبه آخرین روز برای شروع واکسیناسیون علیه دو واکسن و مدیریت کامل واکسیناسیون قبل از شروع سال تحصیلی است ، بنابراین نیازی به پرداخت هزینه آزمایش های پیشگیرانه نیست ، که از سپتامبر ، “او گفت. معاون متوشکووا.

علاوه بر سایتهای واکسیناسیون ثابت ، منطقه Pardubice همچنین از متداولان متقاضیانی که ثبت نام نکرده اند ، استفاده می کند کامیون واکسن، که تا پایان هفته در پردوبیسه روبروی سوکولوونا پارک شده است ، در 2 و 3 آگوست در محل بیمارستان Chrudim آماده می شود.

در هفته های آینده ، کامیون به شهرداری های منطقه پردوبیسه سفر می کند ، جایی که مقامات محلی حداقل 50 متقاضی را ثبت نام می کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *