سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

آیا وزرای ملاد بوکی آن را نمی خواهند؟ ما گفتیم ، شهردار پروستین گفت

[ad_1]

میشال ویهرو نوشت: “همكارم از ملاد بوكی ، با نگرش جامع و قابل فهم خود ، فرصتی عالی به من داد تا به ویژه به شهرداری پروستین اطلاع دهم كه ما لیاقت چنین بازدیدی را داریم. ما مدتی است كه سعی در سازماندهی آن داریم” شهردار پروستین. در فیس بوک خود.

“به عنوان مثال ، وزارت دارایی مستقیماً به ما در بازسازی دبستان کمک کرد ، ما یک آپارتمان از وزارت توسعه منطقه داریم و حتی یک تاج اتحادیه اروپا در سیستم فاضلاب 100 میلیونی وجود ندارد. بنابراین ، ما مشتاقانه منتظریم به معاون نخست وزیر آلنا شیلرووا ، عضو حزب حاکم YES. و عکاس محلی آماده است تا بازدید را ضبط کند.

دلیل امتناع از بازدید وزیر از ملاد بوکی این واقعیت بود که پول برای بازسازی توسط شهرداری محلی توسط خود اتحادیه اروپا تنظیم شده و شهرداری از هر دو وزیر در روابط عمومی قبل از انتخابات پشتیبانی نخواهد کرد. شهردار ملاد بوکی یکی از اعضای جنبش STAN و کاندیدای آن برای انتخابات پارلمانی است.

میخال ویهرو چهل و چهار ساله در انتخابات شهرداری 2018 در پروستین برای یکی از گروه های مستقل محلی در آنجا شرکت می کند ، وی همچنین غیرحزبی است. جالب است که از ناحیه Trutnov می آید ، جایی که Mlade Buki در آن واقع شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *