سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

آیا آمار خسته کننده است؟ اما کجا. داده های مربوط به چک انواع ادویه را نشان می دهد

[ad_1]

در عشق ، سن مهم نیست. دون؟ سپس بدانید که داده های رسمی اداره آمار چک (CSO) نیز شواهد زیادی در مورد صحت این گفته ارائه می دهد.

به عنوان مثال: سال گذشته ، 252 عروس با تازه عروسانی که بیش از 25 سال سن داشتند ازدواج کردند. آقایان همچنین آرزوی عروس های بالغ تر را داشتند ، البته در مقیاس کوچکتر: 15 مرد سال گذشته با بانویی 25 ساله یا بیشتر ازدواج کردند.

آمار نشان می دهد ، به عنوان مثال ، یک عروس 20 ساله که به یک زن و شوهر در گروه سنی بیش از 65 سال “بله” گفت. بنابراین ، اختلاف سنی بین آنها حداقل 45 سال بود.

جوانترین مردانی که با خانمهای مسن ازدواج کردند 39 ساله بودند. چهار ازدواج جدید از این دست وجود دارد.

همسران وارد شده؟ چرا که نه

چهره های عروسی همچنین این گفته را تایید می کنند که هنگام جستجوی شریک زندگی از خارج از کشور ، زنان به دنبال عروس بیشتری از غرب هستند ، در حالی که مردان به دنبال عروس از شرق هستند.

عروس چک (بعد از چک و اسلواکی) اغلب با آلمانی ها و انگلیسی ها ازدواج می کند. برعکس ، تازه ازدواج کرده های چک (بعد از چک و اسلواکی) اغلب با اوکراینی ها و روس ها ازدواج می کنند.

مخصوصاً اینکه سالگرد را فراموش نکنیم

تاریخ های عروسی اغلب یا اعتقاد به اعداد شناسی را نشان می دهد یا فقط تلاشی است برای فراموش نکردن این گام بزرگ در زندگی سالگردها.

میکائلا نمککووا از بخش آمارهای جمعیتی CZSO گفت: “تعداد ازدواج ها در ماه فوریه امسال به طور غیرمعمولی زیاد بود ، که احتمالاً به دلیل اطلاعات جالب تقویم است.” “حدود یک سوم تازه عروس ها در ماه فوریه روز شنبه 22 فوریه را به عنوان روز عروسی خود انتخاب کردند و شنبه 29 فوریه یا پنج شنبه 20 فوریه نیز از نظر مراسم بسیار غنی بود.

بهترین ماه برای بارداری؟ اکتبر

وقتی شرکا هوس کودکی می کنند ، در چه ماهی بیشتر اوقات باردار می شوند؟

بیشتر کودکان برای مدت طولانی در ماه جولای به دنیا می آیند. هنگامی که یک بارداری نه ماهه انجام می شود ، معلوم می شود که بارورترین ماه ، ماهی است که به دلیل اشتهای جفت گیری در پادشاهی حیوانات نامگذاری شده است. بنابراین اکتبر.

یانکی ها مانند اژدها هستند

در آهنگ “Statistics” ساخته Zdenek Sverak و Jaroslav Ulir از داستان افسانه ای “Princes are on a dragon” که بیشتر آنها بخشی از عنوان این مقاله.

بعید به نظر می رسد که هیولاهای احتمالی افسانه ای از این واقعیت که نام یانگ هنوز در بین والدینش محبوب است ، خوشحال شوند. طبق آخرین اطلاعات موجود CZSO ، “هونزا” یا “جنیچی” در میان رایج ترین نام های پسران تازه متولد شده در رتبه دوم قرار دارد. فقط برای پروتکل: اولین جیمز و سوم توماس است.

ناف کامل چک

چه داده های ارزشمند دیگری آمار داخلی برای ما کمی می کند؟

به عنوان مثال ، ما بسیار ناراحت هستیم. مصرف غذا در سال 2019 به 796.5 کیلوگرم سرانه رسیده است که بالاترین میزان از سال 1993 است.

رناتا وودیچکووا می گوید: “از نظر تاریخی ، بیشترین مصرف سرانه در سال گذشته در برنج ، یعنی 6.7 کیلوگرم ، در طیور 29 کیلوگرم ، پنیر 13.8 کیلوگرم یا میوه جنوبی 37.5 کیلوگرم حاصل شده است.” ، رئیس اداره آمار کشاورزی و جنگلداری CZSO.

چند گیلاس ، این همه گیلاس؟

با این حال ، این ارقام باید با احتیاط خوانده شود. مارک روچچک ، رئیس CZSO گفت: “مقدار محاسبه شده همچنین شامل تلفات احتمالی مواد غذایی و مواد زائد است که تا یک سوم مصرف تخمین زده می شود.”

جزئیات جالب را می توان در داده ها یافت. به عنوان مثال ، ما سبزیجات را در کل چند پوند بیشتر از گوشت می خوریم.

و ضرب المثل فرض شده ژاپنی “همانطور که گیلاس ، آنقدر گیلاس” از فیلم Jahime آن را به دستگاه می اندازد ، توسط خورندگان چک تایید نمی شود. گیلاس 900 گرم دوام داشت اما گیلاس فقط 500 گرم.

سرزمین سگها و زنبورها

طبق مقایسه های بین المللی ، چک ها به عنوان “پرورش دهنده سگ” نیز شناخته می شوند.

براساس اطلاعات فدراسیون اروپایی تولیدکنندگان غذای حیوانات خانگی ، حداقل یک سگ توسط 41 درصد خانوارها نگهداری می شود. این دومین عدد بزرگ در میان کشورهای اروپایی پس از رومانی است (46٪).

در مقایسه بعدی اروپا ، دقیقاً در وهله اول نتیجه را بدست می آوریم. پروژه اروپا تخمین می زند که 578 زنبوردار در جمهوری چک به ازای هر 100000 نفر ساکن هستند که بالاترین میزان در اتحادیه است.

و ما از نظر تعداد کندوها که به اندازه زمین محاسبه شده ، عقب نیستیم. هشت کندوی داخلی در هر کیلومتر مربع سومین بزرگترین در میان بیست و هفت کشور است.

همه جا سوراخ

حتی در مورد آخرین موضوع نیز ما با جانوران روبرو خواهیم شد. متغیرهای آماری غیرمعمول شامل تعداد سوراخ فعال در هکتار (ANV در هکتار) است. چی میگی تو؟

این فعالیت ولس ها را در مزارع اندازه گیری می کند. م Instituteسسه مرکزی بازرسی و آزمایش کشاورزی در برنو در بیانیه مطبوعاتی گفت: “شدت شدت گاوها از مقدار ماه اکتبر 664 سوراخ فعال در هکتار به 776 AVN / هکتار در ماه نوامبر افزایش یافته است.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *