سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

آنها می روند! اسکی بازان به دامنه های سمت لهستانی کوه عقاب حمله می کنند

[ad_1]

برخی از بالابرهای اسکی لهستانی مقررات دولت را به روش خاص خود تفسیر می کنند و آنها می گویند که ارائه مکان های آموزش اسکی در هیچ مکانی ممنوع نیست. و بنابراین آنها “دروس اسکی” را در قیمت کارت اسکی ارائه می دهند.

اپراتور عرصه اسکی Zieleniec می گوید: “دسترسی فقط برای افرادی امکان پذیر است که برای کودکان خود در برنامه سلامتی و تناسب اندام شرکت می کنند – دروس اسکی و اسنوبرد.”

و این “درسها” هر روز از ساعت 9 تا 21 برگزار می شود و علاقه زیاد است. فقط بیانیه ای را که بازدید کننده در این آموزش شرکت می کند امضا کنید. پانزده استراحتگاه لهستان قبلاً تصمیم گرفته اند تا تحت این رژیم آسانسور و تله کابین را راه اندازی کنند.

یکی از بازدیدکنندگان ، پیوتر تیبینسکی ، شوخی می کند: “من بودم ، اما گواهینامه نهایی را دریافت نکردم ، باید آموزش را تکرار کنم”.

چک ها نیز با همسایگان لهستانی خود به اسکی می روند. “در پیست اسکی در لهستانی کوههای عقاب ، ما روز یکشنبه با آشنایان به اسکی رفتیم. این زن اقوامی در خارج از کشور دارد ، بنابراین ما او را از نزدیک می شناسیم و می توانم امروز او را توصیه کنم. اوقات خوبی بود و البته امروز نیز است که استراحتگاه های اسکی چک تعطیل هستند ، در واقع چیزی استثنایی و مجلل. ” نمی خواهم آن را نام ببرم.

النا ریژکووا کریشووا ، شهردار دشتنی در کوههای اورلیکه ، اکنون تأیید می کند که چک های دیگر برای اسکی به آن طرف مرز به لهستان می روند. Zelenets یکی از در دسترس ترین استراحتگاه های لهستان است. این هتل مستقیماً در یال مرزی نزدیک ویلا Masaryk در Šerlich nad Deštným واقع شده است ، فقط حدود 150 متر از ایستگاه فوقانی تله کابین Nartorama nad Zielencem. پارکینگ شرلیچ اغلب برای حملات رانندگان کافی نیست.

Alena Reizhkova Krzhizhova می گوید: “مشکل پارکینگ در Sherlich هر زمستان است و اکنون توسط افرادی که در لهستان به اسکی روی زمین و اسکی می روند ، جایی که شما از Sherlich عبور خواهید کرد ، این مشکل را بیشتر می کند.”

سایر موارد – دسترسی از راه دور از طریق ایست بازرسی مرزی در Orlické Záhoří امکان پذیر است. با این وجود ، قوانین سختگیرانه ای برای سفر بین دو کشور اعمال می شود و طبق مقررات فعلی جمهوری چک ، سفر به خارج از کشور “بسیار ناامید کننده” است.

نرخ اقامت را تعیین کنید

در حال حاضر ، اسکی بازان از شرایط Zelenets و در مقیاس وسیع در این استراحتگاه لهستان و اطراف آن استقبال می کنند ، اما بدون موفقیت. در اینجا نیز اقدامات دولت اسکان را متوقف می کند. دولت لهستان از تمدید محاصره تا 14 فوریه خبر داده است.

آسیا زبیشینسکا اعتماد کرد: “امروز من با حدود 20 مرکز تماس گرفتم ، در آخرین مرکز خانم به من گفت که آنها باز نخواهند شد زیرا آنها هر روز چک بهداشت و پلیس دارند و باید همه اتاقها را باز کنند و نشان دهند.”

در روزهای آینده انتظار می رود در ارتباط با آغاز تعطیلات بهاری در منطقه Rihnov ، بازدید کنندگان بیشتری در کوه Orlike داشته باشید. آنها به ویژه باید مراقب باشند که در خارج از مناطق رزرو شده پارک نکنند ، این مسئله خصوصاً برای شرلیچ ایجاد می شود. پلیس هشدار می دهد که این امر می تواند از عبور امدادگران یا خدمات راهداری جلوگیری کند.

سخنگوی پلیس ماگدالنا ولچکووا هشدار می دهد: “نتیجه این امر به ضرر بازدیدکنندگان ورودی ، محدودیت ورودی سایر وسایل نقلیه و البته مجازات است اگر رانندگان نافرمان در مکان هایی که ممنوع است پارک کنند.”

با توجه به اینکه در دوره های آتی می توان در مناطق کوهستانی منطقه ما شرایط آب و هوایی خوبی را برای ورزش های زمستانی و گردشگری پیش بینی کرد ، پلیس در این مناطق و جاده ها برای دسترسی به آنها همچنان گشت های خود را تقویت می کند تا از بیشترین عوارض ترافیکی جلوگیری کند. .. “ماگدالنا ولچکووا” اضافه کرد: “ما به عنوان بخشی از خدمات عادی خود ، بر رعایت کلیه اقدامات فعلی دولت ، به ویژه در مکانهای با حضور بیشتر در مناطق توریستی کوهستانی ، نظارت خواهیم کرد و همچنین به تمام ارتباطات با انعطاف پذیری پاسخ خواهیم داد.”

– از جمعه ، 5 فوریه ، شرایط ورود افراد به جمهوری چک تغییر خواهد کرد. در عین حال ، شهروندان چک به دلایلی غیر از موارد ضروری به شدت از سفر در جمهوری چک منصرف می شوند.
– اخیراً یک گروه قرمز تیره با ریسک بالا برای تمایز کشورها بر اساس خطر معرفی شده است. این بدان معنی است که باید اولین آزمون PCR را زودتر از 72 ساعت قبل از شروع سفر ارسال کنید و متعاقباً آزمون PCR دوم را زودتر از روز پنجم پس از ورود در جمهوری چک انجام دهید. تا زمانی که آزمایش منفی دوم ارائه نشود ، نیاز به انزوا است.
– در مورد سفر از کشورهای نارنجی و قرمز ، الزام به ارائه تست آنتی ژن نه زودتر از 24 ساعت قبل از عزیمت یا تست PCR نه زودتر از 72 ساعت قبل از عزیمت ، الزامی است.
– در مورد کشورهای قرمز ، فرد باید آزمایش PCR دوم را که در جمهوری چک انجام می شود ، انجام دهد. تا زمانی که آزمایش منفی دوم ارائه نشود ، نیاز به انزوا است.
هنگام سفر از همه این دسته از کشورها ، الزام به پر کردن فرم ورود الکترونیکی اعمال می شود ، تکمیل آن همراه با آزمون هنگام ورود به جمهوری چک بررسی می شود.
– استثنائات به ویژه در حمل و نقل بین المللی و حرکت منظم مرزی برای کار (مسافرت) ، یادگیری یا مراقبت از کودکان اعمال می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *