سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

آزمایشات در شرکت ها با ظرفیت کامل کار می کند ، نتایج مثبت حداقل است

[ad_1]

پتر کوچینیا مدیر عامل شرکت گفت: “ما آزمایش را به گونه ای سازماندهی می کنیم که بتوانیم همه کارمندان را هر هفته کاملاً آزمایش کنیم و هر سه شیفت تولید را تحت پوشش قرار دهیم.”

در تست ، این شرکت از خدمات یک ارائه دهنده خارجی استفاده می کند که هر روز یک تیم تست تلفن همراه ارائه می دهد. در مورد تست مثبت ، طبق گفته مدیر عامل ، این واحدها در روز هستند. “ما می توانیم در مورد کمتر از یک درصد از افراد آزمایش شده صحبت کنیم. یک کارمند با یافته مثبت بلافاصله تحت آزمایش PCR قرار می گیرد و تا زمان یافتن نتایج به قرنطینه می رود “، ادامه می دهد پتر کوچینیا.

آزمایش کارکنان برای مدیر عامل برای حفظ تولید ضروری است. “این برای ما اولویت است که مشتری را به خطر نیندازیم و امنیت 100٪ حقوق کارمندان را تضمین کنیم. آزمایش ، همراه با دستگاه تنفسی FFP2 که هر روز به همه کارمندان می دهیم ، قطعاً به کاهش قابل توجهی در انتقال ویروس کمک می کند. “

هزینه هایی که شرکت باید برای آزمایش هزینه کند به صدها هزار کرون در ماه می رسد. پتار کوچینا می گوید: “ما از مراکز جمع آوری عمومی استفاده نمی کنیم ، همه کارمندان را با خود آزمایش می کنیم.”

این واقعیت که این بیماری ترجیحاً در بین کارمندان آژانس گسترش خواهد یافت ، همانطور که نماینده منطقه جیرجی اسکالیکی ادعا کرده است ، آن را مستثنی می کند. مدیر عامل Kiekert گفت: “چندین آزمایش مثبت بین کارمندان عادی و کارمندان انجام شده است.” این شرکت همراه با آژانس ها ، بررسی می کند که آیا قوانین ایمنی در خوابگاه ها رعایت می شود ، آیا از حجاب استفاده می شود و یا محلول ها را ضد عفونی می کند.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. در صورت بیماری کارگری که در خوابگاه زندگی می کند ، بلافاصله در قسمت خاصی از خوابگاه منزوی می شود. پتر کوچینیا نتیجه گیری می کند ، حتی در رعایت اقدامات ضد اپیدمیولوژیک داخلی ، هیچ تفاوتی بین کارمندان منظم و کارمندان در آژانس ها وجود ندارد.

سخنگویان زیمنس نیز مشکلی از نظر کارمندان آژانس نمی بینند. ماریانا کلرووا می گوید: “از کل 5000 کارمند تحت آزمایش ، کارمندان آژانس ها سهم ناچیزی را نشان می دهند و ما آنها را به همان شیوه کارمندان خود آزمایش می کنیم.”

مراکز خود بازرسی شرکت توسط شرکت در کلیه تأسیسات تولیدی از جمله کارخانه در لتوگراد و ساختمانهای اداری که کارکنانی که نمی توانند از خانه کار کنند کار می کنند. “بیشتر کارمندان از تست شرکت استفاده می کنند ، که سریع و راحت است. ما برنامه مربوط به آزمایش اجباری را دیجیتالی کرده ایم که به طور قابل توجهی پیچیدگی های اداری را کاهش می دهد و کل روند را تسریع می کند. “

از آزمایش آنتی ژن کووید -19 در راکوونیک.منبع: دنیک / میشال بیلکاز نظر ماریانا کلر ، حداقل مثبت است. “ده ها هزار آزمایش تاکنون انجام شده است. ما متقاعد شده ایم که آزمایش در درجه اول به حفظ سلامت کارمندان و خانواده های آنها کمک می کند ، به همین دلیل ما از اکتبر سال 2020 آن را به رایگان به کارمندان در مکان های انتخاب شده ارائه می دهیم.

این شرکت هنوز از هزینه دقیق آزمایش اجباری اطلاع ندارد. سخنگوی زیمنس افزود: “در حال حاضر تعیین آنها امکان پذیر نیست ، همچنین به میزان بازپرداخت شرکتهای بیمه درمانی نیز بستگی دارد.”

از این هفته ، Pardubice Foxconn نیز آزمایش سطح را آغاز کرده است. “ما قادر به آزمایش حداکثر 2000 کارمند در روز هستیم. اکنون همه کسانی که به کار می آیند آزمایش می شوند. “

این شرکت آزمایشات کافی دارد. “ما از کارمندان خود استفاده می کنیم ، اینها خودآزمایی با سواب بینی است. سیستم ثبت نام به یک سیستم اطلاعات داخلی متصل است که دوره ای بودن آزمایش را کنترل می کند. ما آزمایش های خارجی اضافی را برای کارمندان در نقاط نمونه برداری عمومی به عنوان یک افزودنی مناسب توصیه می کنیم. “

همچنین در Ivec در Vysoké Mýto کاملاً آزمایش شده است. آزمایش آنتی ژن در محل در محل کارخانه تولید در دو مرکز سیار انجام می شود. توسط شرکت ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خارجی برای شرکت تهیه شده است.

“تا به امروز ، ما 2،814 کارمند را آزمایش کرده ایم و در کمتر از یک درصد از افراد مورد آزمایش نتیجه مثبت داریم. درصد آزمایش مثبت هنوز هم می تواند تغییر کند ، زیرا هر آزمایش مثبت بلافاصله تحت آزمایش PCR قرار می گیرد “. سخنگوی کاتارینا نمتسوا گفت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *