سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

آخر هفته آفتابی: استخرهای روباز در مناطق جلگه ای. آنها در کوه ها مسابقه دادند

[ad_1]

برخی از استخرها در این فصل شروع شده اند. به عنوان مثال ، در روز جمعه ، استخر Flošna در Hradec Králové برای اولین بار افتتاح شد. و مردم در آنجا دریغ نکردند و برای لذت بردن از تفریحات آبی به آنجا رفتند. یان كونوالینكا ، رئیس استخر ، یكشنبه بعد از ظهر با بیان اینكه هر بازدیدكننده باید گواهی covid-19 ، واكسن یا آزمایش منفی آنتی ژن داشته باشد ، گفت: “امروز تا كنون هشتصد نفر اینجا بوده اند.”

بلکه ناامید کننده است

و بر اساس همان قوانین بهداشتی ، استخر شنای عمومی معروف جمهوری اول تیرو در High Duty نیز در روز جمعه افتتاح شد. در اینجا ، شروع فصل حمام برای اپراتورها کاملا ناامید کننده بود. “تعداد بسیار کمی از مردم می روند. رئیس استخر شنای ویسوکه ، موتو جیرجی کوواچیک ، توضیح داد: بسیاری از آنها موظف به ارائه سندی در مورد سرایت نیستند. با این حال ، برای بازدیدکنندگانی که در آخر هفته وارد شدند ، دوش های تازه زنانه در محل منتظر بودند که خدمات فنی موفق به تعمیر قبل از افتتاح استخر شدند.

با این حال ، برخی از استخرهای منطقه هنوز در حال آماده سازی هستند. به عنوان مثال ، در Letograd ، مردم باید چند روز دیگر صبر کنند. شهردار پتر فیالا توضیح داد: “به محض اینکه بهداشت از طریق تجزیه و تحلیل ایمنی آب را تأیید می کند ، ما آن را باز خواهیم کرد.” در جامبرک نیز همین وضعیت وجود دارد. یان کولانک ، مجری استخر گفت: “حدس می زنم که ما اولین جمعه را باز کنیم.”

و در حالیکه در مناطق پست مردم منطقه از درجه حرارت مطلوب تابستان و شنا لذت می بردند ، در کوهها برخی به شدت عرق می کردند. یک مسابقه دوچرخه سواری در اینجا برگزار شد. نه تنها ورزشکاران چک بلکه موتورسواران از اتریش ، لهستان و آلمان روز شنبه ساعت شش صبح در آن شرکت کردند. مسیر در رد پای مرز زمینی تاریخی قرار گرفت.

قبل از ورود به استخر ، باید موارد زیر را ارائه دهید:

تست PCR منفی در حداکثر سن 7 روز

– آزمایش آنتی ژن منفی در سن 72 ساعت (نمی توان به تنهایی جمع آوری کرد)

– شواهد ادامه واکسیناسیون (حداقل 22 روز پس از اولین دوز)

– اثبات واکسیناسیون کامل (با اعتبار 9 ماه)

– اثبات SARS-Cov-2 (معتبر 180 روز)[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *