سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

آتش نشانان حتی در آخرین شب سال 2020 خسته نشده اند

[ad_1]

آتش بازی بسیار زودتر ، به محض تاریک شدن هوا ، اخراج شد. در آخرین شب سال 2020 ، از ساعت 5 بعد از ظهر تا نیمه شب ، آتش نشانان در هفت واقعه مداخله کردند. اینها عمدتا دهانه آپارتمان ، یک حادثه رانندگی و آتش سوزی درختان خشک و علف های قدیمی بود.

در ساعت 20.07 آتش نشانان در یک سانحه رانندگی عازم Živanice شدند. در این حادثه راننده مجروح شد و توسط امدادگران اوراق بهادار شد آتش نشانان با ایمن سازی خودرو در برابر آتش سوزی ، از نشت مایعات در حال کار جلوگیری کرده و آن را از مسیر خارج کردند تا مانع ترافیک روان جاده نشود.

در ساعت 10:01 شب ، آتش نشانان عازم خیابان ماکانوا در پردوبیس شدند ، جایی که جعبه های مواد شیمیایی در حال سوختن بود. آتش نشانان با استفاده از یک جت آب فشار بالا و یک سطل آب آتش را خاموش کردند. این آتش سوزی آخرین راه نجات در سال 2020 بود.

اولین رویداد سال 2021 توسط آتش نشانان Chrudim که 21 دقیقه از 2021 جدید رانندگی می کردند به آمار اضافه می شود. مردم برای روشن کردن جرقه ها به بیرون رفتند و درهای خود را محکم زدند. از این رو مسئله افتتاح آپارتمان بود که کلیدهای مالک در داخل آپارتمان باقی می ماند و علاوه بر این باید در اینجا شمع روشن می شد.

برای آتش جعبه ها و پلاستیک ها ، یعنی. آتش سوزی ناگهانی ، آتش نشانان در ساعت 0.25 بامداد به Dolní Boříkovice در منطقه Orlickoústecko رفتند. این رویداد با توافق در محل تصمیم گیری شد.

آتش آتش بازی های مستقیم در وانت توسط آتش نشانان در Prseluc مقابل سوپرمارکت در ساعت 0.37 خاموش شد. آتش نشانان مواد آتش بازی را از ماشین خارج کرده و آنها را خاموش کردند. خوشبختانه خسارت وارد نشده است.

در ساعت 0.50 بامداد یک گروه آتش نشانی به پولابین در پردوبیس ، جایی که کانتینر در حال سوختن بود ، فراخوانده شدند.

در ساعت 0.55 صبح ، مرکز اطلاعات عملیاتی نیروهای آتش نشانی یک اکیپ آتش نشانی را به ویسوکه میتو فرستاد ، جایی که باید یک آپارتمان افتتاح می شد.

در 2 ساعت اول سال جدید ، آتش نشانان روی 5 رویداد تمرکز کردند. سه آتش سوزی و در دو مورد باز شدن آپارتمان اتفاق افتاد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *